Týmy

Sustainable church-key iceland, small batch actually fashion axe cold-pressed. Mumblecore meditation pork belly, heirloom vexillologist beard.

Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) prohlubuje herní mechanismy týmových akčních her, tedy žánru, jehož průkopníkem byl před 20 lety první díl této hry. CS: GO obsahuje nové mapy, postavy, zbraně a přináší vylepšené verze původního obsahu z předešlých CS her
League of Legends
League of Legends je svižná soutěžní online hra, v níž se rychlost a intenzita bojů z RTS mísí s tradičními RPG prvky. Na řadě bojišť v rozličných herních režimech se zde střetávají dva týmy mocných šampionů, z nichž každý je jiný a vyžaduje odlišný herní styl. Díky neustále se rozrůstajícímu seznamu šampionů, častým aktualizacím a velice živé soutěžní scéně nabízí hra League of Legends nekonečnou zábavu pro hráče všech úrovní.
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
PUBG je best-seller, který si získal desítky milionů příznivců, hlavně díky novému pojetí odvětví multiplayerových stříleček. Sofistikovaně byl pro tuto hru zvolen nový a neotřelý žánr - Battle Royal. Vaším cílem totiž není zlikvidovat co možná nejvíce nepřátel, ale vámi zvoleným způsobem přežít na celé mapě jako poslední.
Valorant