Týmy

Sustainable church-key iceland, small batch actually fashion axe cold-pressed. Mumblecore meditation pork belly, heirloom vexillologist beard.

Call of Duty 1
Call of Duty je 3D akční počítačová hra z prostředí 2. světové války. Hráč v ní bojuje za stranu Sovětů, Britů a Američanů proti Němcům. Hra byla oceněna jako Nejlepší hra roku 2003
Counter-Strike: Global Offensive
Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) prohlubuje herní mechanismy týmových akčních her, tedy žánru, jehož průkopníkem byl před 20 lety první díl této hry. CS: GO obsahuje nové mapy, postavy, zbraně a přináší vylepšené verze původního obsahu z předešlých CS her
Hearthstone
Hearthstone je virtuální karetní hra společnosti Blizzard Entertainment. Světlo světa poprvé spatřila v dubnu roku 2013 a dnes se těší 70 miliónům unikátních registrací. Za neuvěřitelným počtem hráčů stojí především jednoduchá dostupnost, hratelnost a nepřekonatelné prostředí hry. Jak už je u Blizzardu zvykem.
League of Legends
League of Legends je svižná soutěžní online hra, v níž se rychlost a intenzita bojů z RTS mísí s tradičními RPG prvky. Na řadě bojišť v rozličných herních režimech se zde střetávají dva týmy mocných šampionů, z nichž každý je jiný a vyžaduje odlišný herní styl. Díky neustále se rozrůstajícímu seznamu šampionů, častým aktualizacím a velice živé soutěžní scéně nabízí hra League of Legends nekonečnou zábavu pro hráče všech úrovní.
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
PUBG je best-seller, který si získal desítky milionů příznivců, hlavně díky novému pojetí odvětví multiplayerových stříleček. Sofistikovaně byl pro tuto hru zvolen nový a neotřelý žánr - Battle Royal. Vaším cílem totiž není zlikvidovat co možná nejvíce nepřátel, ale vámi zvoleným způsobem přežít na celé mapě jako poslední.
Valorant